Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You only live once, but if you do it right, once is enough
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 11:21 am

sveiki
Aš žinau, kad gali būt toks dalykas, kad šį aprašymą perskaitys keliatas žmonių ir iš tų keliato žmonių gal koks vienas kažką pakomentuos. Beveik visada taip nutinka. Eh koks skirtumas ane? :DD
Vardas.
Taigi mano vardas yra Živilė, nesakau, kad jis yra negražus, šiaip nekeisčiau jo į jokį kitą vardą, tik tiek, kad labai jau nervina, tie visi trumpinimai, nes dažniausiai esu vadinama Živ, turbūt visi žinot kas tai per dalykas. Todėl, geriau vadinkit mane tiesiog Živile ir viskas bus gerai. Seniau varčiau tą knygą kur būna vardų reikšmės ir ten buvo parašyta, kad mano vardas reiškia nemirtingąją ar kažkas tokio.
Gyvenamoji vieta.
Gyvenu beveik lietuvos centre netoli Kėdainių. Tokiam kaimelį pavadinimu Pelėdnagiai, bet dažnai galima išgirst kaip šį kaimelį vadina Msw, šitaip rašosi, bet taresi emsv. tai va. šiaip šitas kaimelis yra visai gražus, ant kiekvieno kampo galima rast akmenų didelių, čia tipo ale simbolis koks. :DD bet šiaip čia smagu, ypač vasara, yra toks ašarėnos tvenkinys į kurį vasara, net užseniečiai atvažiuoja. Bet ir žiema čia smagu būna, turim tokį kalną didelį kurį vadinam zakso kalnu, smagu būna ten pačiuožinėt, o ypač, kai kas vandens kokio papila, tada taip slidu būna. Kas be ko pavasarį ir rudenį kiekvienas sau veiklos visada randam. Tai va neliūdim vis gi čia gyvendami mes.
Amžius.
man dar vis keturiolika metų. Lapkričio antrą dieną bus penkiolika. Šiaip neliūdžiu, kad esu jauna ir panašiai, ir ne itin to aštonioliktojo gimtadienio laukiu, nu tik tiek, kad partis bus ir šiaip nebe taip mane tėvai kontroliuos. Tai va kol kas džiaugiuosi savo paauglyste kol galiu. :)
Mokykla.
nuo rugsėjo pirmosios eisiu į Kėdainių Šviesiąją gimnaziją, 1b klasę. Šiaip džiaugiuosi, kad įstojau į šitą gimnazija, nes kiek girdėjau bent Kėdainiuose ir Kėdainių rajonuose ji užima visai ne žemą vietą. Beja Kėdainiuose yra tik dvi gimnazijos. Tai Atžalyno ir Šviesioji. Bet Kėdainių rajonuose yra jų daug daugiau. Aš aišku tik vieną žinau. Šėtos gimnazija, nes ten mano pusseserė mokosi. tai va.
Išvaizda.
Tai va nekelsiu aš savo foto. Nereik. :DD Bet vis gi jai kam įdomu esu tamsiaplaukė, rudaakė, su tankiom ir ilgim plakstienom, aišku akis dengia akiniai, ausyse dažniausiai kaba patys paprasčiausi auskarai. Ant kairės rankos vidurinio piršto uždėtas paprastas sidabrinis žiedas. plaukus dažniausiai susirišu į tvirtą kuoduką ir jį sutvirtinu violetinės spalvos skarele. Daugiau nieko įpatingo neturiu. Rūbus renkuosi pačius paprasčiausius. Tai džinsai arba laisvos kelnės, maikė, ir vans'ai.
Pomėgiai.
Mėgstu fotografija, piešima, ilgus pasivaikščiojimus tamsoje, miegojimą dieną, nesąmonių darymą naktį. ir šiaip visokias nesamones.
Maistas.
Šiaip nesu išranki, nevalgau tik pupeliį, nemėgstu jų nuo vaikystės. O daugiau nesu ypatingai išranki, valgau viską ką padaro mama. Dievinu pica. :))
Gėrimai.
Sultys, limonadas, vanduo ir mineralinis. Daugiau nieko. Dėl tų dalykų irgi nesu išranki. Tiesiog nemėgstu Fantos ir tokių limonadų kurių skonis lyg yupi ar kažkas panašaus. O sultis geriu visokias tik ne daržovių.
Įžimybės.
Muzikai taip pat nesu išranki. Mėgstu JB ir 1D, nu 1D gal kiek labiau, bet koks skirtumas. Šiaip prilimpa dar man Adele, Pixie Lott. Ai šiaip galiu klausyt visko, tik ne minedo, ryčio cicino ir panašiai. Lietuvių klausau tik skamp'ų, sel'o, soliario ir jazzu. viskas. :DD
Idealas.
Vo turiu aš ten šiokį tokį vaikino idealą. Jis turėtu būti Blondinas su mėlynom akim arba tamsiaplaukis su rudom akim. kol kas turiu tris atradimus tokius. Tai Niall, Zayn, Liam, . Oh lydausi nuo jų plaukuosenos ir akių, o ypač Niall'o akių. dievaži jie tobuli. Ehh bet ofcourse ieškau kažko panašaus ir iš savo pasaulio. Tai va dar vaikinas turėtu būt toks ne liurbis, ne durnas, kaip mano tapkė. ai ir šiaip, toks prie prikolu būtu gerai, kad būtu. :DDD tai va vienu žodžiu yra tų kriterijų, bet taip aš juos tingiu vardyt. :DDD
Kontaktai.
Fb - Živilė Šareikaitė, skype - zivile38, twitter - @statybininke, tel nr - 863833910(labas) jei per kur nors meginsit susisiekt prisistatykit. :)

Tai va zuikiai puikiai ilgaausiai, manau pasireiškiau kaip tik galėjau. :DDD jai kas įdomu klauskit. atsakysiu. Su didelia meile Mikė pukuotukas. :**
Atgal į viršų Go down
Taylor Momsen

Taylor Momsen


Meilės seilės : 999
Postukai : 21

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 11:42 am

Živile, tu fainas žmogus o.o

Citata :
Mėgstu JB ir 1D
RESPECTS TAU !

o šiaip aprašymas labai fainas, radau panašumų truputuką.
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 12:41 pm

Dėkui tau, smagu girdėt, kad aš faina kažkam. :) o teip dėkui už respects ir už pagyrimus aprašymo. :DDD tai va. :)
Atgal į viršų Go down
Julian Schratter

Julian Schratter


Meilės seilės : 10029
Postukai : 133
Miestas : narnia
Charakteris : mjauu

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 9:05 pm

živva!!!;@@@@@@@@@@@@@@@@@
spėk kas aš:DDDD
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimeKv. 07 12, 2012 6:20 am

Dievaži, aš nežinau tavo vardo. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD*********
Atgal į viršų Go down
Julian Schratter

Julian Schratter


Meilės seilės : 10029
Postukai : 133
Miestas : narnia
Charakteris : mjauu

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimeKv. 07 12, 2012 6:32 am

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimeKv. 07 12, 2012 6:42 am

gerai nejuokinga. :// aš susimoviau. ://
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimePir. 07 23, 2012 4:51 am

Faina gi esi. :D
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimePir. 07 30, 2012 6:46 pm

awww, nu dėkui dėkui. :DDD
Atgal į viršų Go down
Ashley Benson

Ashley Benson


Meilės seilės : 7
Postukai : 102

užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitimePir. 07 30, 2012 7:05 pm

Labai fainas ir mielas žmogus pasirodei. ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*   užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)* Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
užeik ir susipažink su brunete kuri myli žmones :)*
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: APRAŠYMAI-
Pereiti į: