Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You only live once, but if you do it right, once is enough
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 baras

Go down 
+2
Sarah Hyland
Nina Dobrev
6 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: baras   baras Icon_minitimePen. 06 22, 2012 6:56 am

.
Atgal į viršų Go down
Sarah Hyland

Sarah Hyland


Meilės seilės : 1
Postukai : 36

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 7:11 pm

Vos priėjus prie baro atsisėdo ant kuo švaresnės kedės. - Ne baras o tikras pragaras.,- tyliai burbtelėjo ir apsižvalgė kur aplinkui slampinėjo vien girti ir vien gerokai vyresni už ją vyrai, aišku dailių miesto merginų čia taipogi netrūko, ilgai mastė ko gi čia tokio užsisakius galiausiai prikando lūpą ir atsiduso. - Man Jack'o.,- linktelėjo ir pradėjo laukti savo viskio naršydama po telefoną skaitinėdama naujienas.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 7:17 pm

Ateina čia apsižvalgo kaip ir kiekvieną kartą pamatė daug girtų ir lengvai apsvaigusių žmonių kurie šoko pagal trankią muziką tiesiog ant visko padėję buvo.Šiandien ir Louisas taip norėjo jaustis.Kažkodėl atėjo čia nusigerti šeip,kad linksmiau gyventi būtų.Nuvaręs prie baro atsisėdo ant kėdės ir ilgai negalvojęs užsisakė butelį baltos.Laukdamas kol atneš dar kartą nužvelgė visą šokančių žmonių auditoriją,tada gavęs savo gėrimą atsidaro butelį ir įsipila į stikliuką.
Atgal į viršų Go down
Sarah Hyland

Sarah Hyland


Meilės seilės : 1
Postukai : 36

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 7:29 pm

Galiausiai gavusi savo gėrima kiek gurkštelėja na taip muzika tikrai tranki, bet ir per tokia trankia muziką mergina išgirsta kažkokį cypimą, pažvelgusi į to nemalonaus garso krypti įdėmiau įsiklauso į tuos cypimus, išgirsta maždaug kažką apie Louis, tai tikriausiai tas vyrukas iš 1D trūkteli pečiais o gal tik sutapimas pagalvoja Sara, ir pasisukusi į priešingą pusę kiek krūpteli. Būtu fanatė turbūt plaukeli po plaukelio nuo galvos iš tos laimės būtu nusirovus. Kiek pažvelgė į tą vaikinuką nū nieko nieko toks, bet ar jis bobikės kažkur nepametė kilsteli antakius, kiek jau laiko tasosi vis su kažkokia.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 7:41 pm

Išgirdęs gerbėjš balsus susiraukia jau nei čia ramiai nebepabūsi.Apsuptas merginų patraukė butelį toliau tipo "aš negeriu" ir giliai atsidusęs pradėjo atsakinėti į merginų klausimus kurie maždaug skambėjo taip. "Kaip sekasi Lou?" "Kur tavo mergina? at tu čia vienas? Kodėl geri?" ir panašiai žinoma į visus neatsakė,nes tiesiog joms pateiktų per daug informacijos.Dar kelioms pasirašė ant rankos ir ten visur kitur padarė keletą nuotraukų ir pakilo nuo kėdės atsiprašydamas ir paprašydamas nors kiek asmeninės ramybės.Žinoma anos nesuprato ir toliau ten jį visaip šnekino.Kol pamatę apsauginiai pagaliau jas nuvijo.-Ačiū Dievui,-lengviau atsikviepia ir atsisėda atgal.Išgeri stikliuką baldos nervams numalšinti.Staiga pamato kažkur labai matytą merginą tik va niekaip negali prisiminti iš kur ją pažysta pamojuoja jai.
Atgal į viršų Go down
Sarah Hyland

Sarah Hyland


Meilės seilės : 1
Postukai : 36

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 8:30 pm

Kiek nusijuokė kai vaikiną apsupo fan'ės pati fanus visai mėgsta ir nešmeižia jų dėl to, kad jie nori pabendrauti su įžymybėm, Sarai, visi vienodi gal dėl to, kad ji per daug gera. Išgėrusi savo viski užsisakė butelį visai skanus tas Jekas, ypač kai geri ir su niekuo dalintis nereikia. Pažvelgusi į vaikiną kiek prikando lūpą ir suklapsėjo savo ilgomis blakstienomis kažkur mergina jį jau buvo sutikus ir tikrai šnekėjosi su juo, tik vat neprisimena kur. Kai jis jai pamojuoja ji neįsitikinus pamoja atgal. - Gal prieiti?.,- tyliai burpteli pati sau po nosimi. - Hmm.. jis turbūt ko nors laukia.,- trūkteli pečiais ir įsipila gėrimo. ((sorry buvau dingus ir dabar turėsiu kažkur iki dvyliktos dingti gal net daugiau, būsi dar prie pc?))
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 9:25 pm

Stebi merginą ir galvoja stotis ar ne,nes galvojo tą patį,kad ana gal kažko laukia.Bet vis dėl to sumąstė atsistoti ir nueiti.Pasiėmęs savo butelį baltos nueina prie merginos ir atsisėda šalia jos.-Sveika prisimeni mane?-kilsteli antakį,nes jie buvo senai susitikę,o jis ją atpažino.Nu gi nėra dar jam kokia sklerozė žmones su kurias bendraudavo prisimena gerai.(nea aš jau einu srr ;/)
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:08 pm

Atėjusi čia iškart saulytukės šiepas iki ausų ir sau patenkintą grakščiai nuėjo iki baro, atsisėdo, ir apsisukusi vienoje vietoje su kėde atsisuko į barmeną.-prašyčiau man Cuba Libre,-mirktelėjo barmenui, ir užsisakiusi nusisuko nuo baro pusę į šokių aikštelę. Šiandien kaip niekad Nina spindi kaip saulė, akytėmis blizgina į visus nužiūrinėdama ar tik nėra kur pažįstamo ar pažįstamos kokios.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:15 pm

Išsirietusi ir pasitempusi, papus atkišusi į priekį išdidžiai į vidų įžengė Megan, greitai ir nežymiai visus nužiūrinėjo, pirma vaikinus, kurie patraukė akį, tada merginas kaip šios apsirengusios, nieko gero nepamačiusi, užmatė Nina, su didžiausia šypsena priėjo prie jos ir pakštelėjo į žandą, tada pasodino savo subinę ant kedės -Man to paties,-pasakiusi barmenui, atsisuko į draugę - Tai sveikutę,- išsišiepė ir parodė savo baltutėlius dantukus
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:24 pm

-Ką gi matau,-šyptelėjo patenkinta šypsena, taip pat pakštelėjo Megan į žandą ir šiek tiek vėliau ją nužvelgė kaip jinai atrodo.-Ką mano dukc face's čia veikia?-nusijuokė, su alkūne atsirėmė į barą.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:29 pm

-Ai žinai, pavargau galvoti su galvą,-nusijuokė, ir pasitaisė suknelę kuri buvo be petnešėlių -Šį vakarą, leisiu jai pailsėti,-palinksėjo ir mirktelėjo draugei - O tu ką čia veikinėji? Atėjai vaikinų kabinti ar pasiausti?,-išrietė savo dailųjį antakį ir pažiūrėjo klausiamu žvilgsniu
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:35 pm

-Tu visiškai teisi, bet atėjau dėl tų dviejų dalykų, gerai pasiausti ir kokį vaikinuką susimedžioti,-linktelėjo.-Žinai, ateina morčius tai reikia kokį iš anksto susimedžioti,-rimtu veidu palinksėjo ir nusijuokė.-Tai ką jau tokia galvojai, naujus būdus kaip sumedžioti vaikiną?-pakilnoja antakiukus.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:44 pm

-Aš tai tik pasiausti, vaikino man nereikia,-sukikeno, jauna dar yra, nereikia jai dar kilpos ant kaklo - Vis galvoju kur čia rasti mano idealą, gražų su protu ir labai turtingą, tik problema kad visi turtingi jau pagyvenę, o jaunį durni, gražus tokie patys kaip aš, nerimti,-pakraipė galvą ir gurkštelėjo ką ten užsisakė, atsigėrusi pastatė stiklinę atgal, tada metė rimtą žvilgsnį į Nina -Tai dabar pasakok kaip sekasi to vaikino ieškoti ant morčiaus,-garsiai nusijuokė ir pasitaisė plaukus
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 6:37 pm

-Tai čiupk kokį senį, susituok, nužudyk, tavo turtai ir tada kabink gražuoliuką kokį, tik žiūrėk, kad tas gražuoliukas nenukillintu tavęs,-nusijuokė ir šyptelėjo.-Na man..hm...-prikando lūpą, tada šiek tiek apsidairė ir atsiduso.-Bloogai...-palinksi kelis sykius rimtu veidu.-Nei vieno neatrandu su kuriuo būtų kažką įmanoma padaryti kaip fitimiti, tikriausiai senstų, nes visiškai nebepatraukli pasidariau,-patempė lūpytė kaip mažas vaikas.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 6:41 pm

-Žinok, nepasiriščiau, kad ir kokia palaidūnė esu, bet su seniu fęęę,- pasipurtė, niekada gyvenime nepabučiuotu jokio senio net ir to kuris ten turi playboy zuikučius -Gal kada ir sutiksiu savo princą,-šyptelėjo, ir kumštelėjo jai silpnai į petuką - Nešnekėk, taip esi nuostabi mergina, visos merginos tokio grožio pavydi, tiesiog gal tu per daug išranki kaip ir aš?,-nusijuokė -O bent kokį jau esi nusižiūrėjusi? Koks nors į akį jau krito?,-smalsauja ji kaip sena boba
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 6:57 pm

-Tai vat, tikiuosi, kad išranki ir esu, o ne jau praradus savo sexsualumą,-nusijuokė.-Na...-nutęsė žodį nepabaigdama sakinio.-Kelis esu,-šypteli tokia drovia šypsena ir paėmusi savo plaukų sruogą prisidengia akis, tipo, kad gėda, bet vėliau tik greitai paleido savo plaukų sruogą, nes gavo savo Cuba Libre gėrimą. Padėkojo barmenui ir paėmė į rankas taurę ir atsisuko į Megan lyg ir laukdama kada ji savąją taurę pasiims ir susidauš.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 7:04 pm

-Aš tai žinau, žinau kad tu esi išranki ir tikrai nepraradai savo seksualumo, šito niekada ir nebus, mes ne tokios merginos,-nusijuokė ir sukluso kai išgirdo kad draugė yra kažką nusižiūrėjus, šita gi smalsuolė iš karto įtempė ausis - Tai dabar pasakok, kas jie tokie ir kokie jų vardai?,- pažiūrėjo į ją ir pakilnojo savo antakius, tada paėmė savo taurė pažiūrėjo draugei į akys, ir sudaužė taures - Į tavo ir mano laimę,-nusišypsojo palinksėjo ir gurkštelėjo mažą gurkšnį
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 8:02 pm

-Už mūsų laimę, ir mūsų nenublėstantį grožį,-šyptelėjo ir susidaužus su Megan gurkštelėjo kelis sykius mažus gurkšnelius ir laikydama rankoje taurę apsidairė ir vėl atsisuko į Megan.-Na, Louis'as, Louis Tomlinson na toks..,-nutilo, bet akivaizdžiai nepabaigus sakinio.-na jis tikrai visai nieko toks,-aišku, Nina nepripažins, kad Louis'as jam patinka grynai kaip vaikinas, tokiuose dalykuose jinai niekad nemėgsta prisipažinti.-Vėliau..vėliau.-prikando lūpą ir priglaudė lūpas prie taurės mąstydama.-Ian Somerhalder..,-linktelėjo, apie jį net prakalbus šiek tiek išraudo, bet po kiek laiko tik nusijuokė ir atmetė savo plaukus atgal.-Bijau kažką labai ir sakyti, nes mano jausmai keičiasi kas minute, vieną dieną gali jie man patikti, o kitą dieną tiesiog galiu jų nekęsti,-pavartė akis ir atsiduso, vat šitame reikale Nina šiek tiek pamelavo, bet nesvarbu. Tada tik šyptelėjo ir vėl gurkštelėjo savo gėrimo.-Geriau sakyk kaip tau sekasi, kada eisim treniruoti savo veidukų ant duck feiso? Jau visai užmiršau kaip reikia,-nusijuokia.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 8:15 pm

-O taip už mūsų neblėstanti grožį,-nusijuokė, ir įdėmiai klausė ką jai ten draugė pasakoja, kraipė veidą šiaip ir anaip, kol ši baigė kalbėti - Žinai, abu juos žinau ir jie skirtingi visai, vienas jaunesnis kitas viresnis, bet jai nuoširdžiai tu man pasakyk kuris tau labiau patinka kuris labiau į akį krenta, negali būti kad abudu vienodai,-palinksi, žino kad ji nelabai viska mėgsta atskleisti bet Megan tikisi, kad išduos kuris arčiau jos širdies - Ir pasakyk kuris labiau prie tavęs lenda, kuris labiau kibiną,-pakilnojo antakius smalsu smalsu jai, nori žinoti ji visas detales - Rytoj,-susimąstė - Jo rytoj eisime, pasiimsiu savo išmanųjį fotoaparatą, kuri parsisiunčiau ir pačio Paryžiaus, rytoj eisime į parką, po to mišką prie jūros, ir fotografuosimės, taip ir vyks mūsų treniruotės,-palinkčiojo ir garsiai nusijuokė, kai beveik visi atsisuko, Megan šyptelėjo ir sarkastiškai pamojavo ranką
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 12:08 pm

-Net nežinau,-trūktelėjo pečiais.-Ian'as. labiau..,-nutilo tada, bet tik papurtė galvą ir šyptelėjo.-Ištikrujų nežinau, abudu skirtingi, abudu turi kažko išskirtinio,-šypteli.-Iš dalies nenoriu dar to įsipareigojimo kažkokio, noriu dar atsilakstyti, būti laisva kaip paukštis, flirtuoti su visais iš eilės, dar reikia tokiu gyvenimu pasidžiaugti,-linktelėjo kelis sykius su šypsena veide, va čia jau kaip koks čiut ne išminčius pakalbėjo.-Iš dalies nenoriu galvoti kuris arčiau prie širdies, nenoriu mintyse delioti minusus ir pliusus tik ne dabar ir ne čia, gal po savaitės, gal po dviejų savaičių, o gal viskas savaime išeis, kad su kažkuriuo iš juo pasiliksiu, o gal netgi atsirast dar geresnis negu jie,-atsiduso po ilgos kalbos, viską sakė nesustodama, bet pagaliau baigusi savo dramatizuojančią kalbą tik gurkštelėjo Cuba Libre ir šyptelėjo.-O, o koks fotikas, Canon, Nikon? Turėsim pasidaryt daaaaug nuotraukų,-linktelėjo užtikrintai ir nusijuokė vėliau iš Megan elgesio, to jos juoko ir sarkaztiško pamojavimo.-Bet tu, mieloji, visiškai nepasikeitei, vis dar ta pati Megan,-nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimeSk. 07 15, 2012 8:22 pm

-Žinok, mieloji jei jau vaikinas patinka griebk ir nežiūrėk kas bus vėliau, tu net nežinai kas gali būti vėliau, gal praleisi gerą progą, gal jis kokia mergina susiras ką tu tada? Kaip sakoma mergina ne siena gali pastumti, bet mergina ne siena gali stumti atgal, o jei vaikino charakteris toks pats kaip tavo, tada galėsite abudu kartu gastroliuoti ir tūsintis,-palinksi tokiu rimtu žvilgsniu, pasijautė tokia kaip mokytoja - O jei neatsiras tas geresnis ką tu tada darysi nagus kramtysi ir grauši save,-pasuko plaukų sruoga ir mirktelėjo praėjusiam vaikinui, ir taip bando prisiminti kokį jį ten fotoaparatą įsigijo - Man atrodo kad Canon EOS šeši šimtai D,-pamąstė galvelę ar tikrai toks - Neturiu ką keisti man viskas maniją patinka, o jei kam nepatinka tada nesirodo mano akyse,-šyptelėjo ir gurkštelėjo gėralo
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimePir. 07 16, 2012 9:18 am

Klausydama Megan pamokslų vis tai ten tai ten pakreipdavo galvą, ir ištempusi ausis klausydavo jos. Kai Megan baigė savo "pamokslus" atsiduso.-Nuo kada tu tokia pamokslininkė pasidarei?-nusijuokė ir gurkštelėjo savo gėrimo.-Ei, tiesiog nebekalbam ta tema, pasinaudosiu tavo patarimais, bet dabar gal baigiam ta temą, nes kitaip tu mane į depresiją įvarysi,-patempė lūpytė ir nustatė liūdną miną.-Mmm..Canon,-šyptelėjo patenkinta šypsena.-Duosi man savo fotoaparatą patyrinėti, pafotografuoti?-padėjo taurę ant baro ir ranką į ranką patrynė lyg džiaugdamasi.Tada pasiėmė savo taurę vėl į rankas, bet negėrė.-So, ką veikiam, mieloji?-pakilnoja antakiukus.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimePir. 07 16, 2012 9:48 am

-Tu tiesiog man labai rūpi ir aš noriu kad tau būtu kuo geriau, noriu kad tu būtum laiminga,-šyptelėjo ir paglostė jai jos ranką - Gerai, nebekalbėkime apie tuos vaikinus, jie neverti tokio ilgo pokalbio,-nusijuokė ir užmetė koją ant kojos - Žinoma, galėsi tu ten jį tyrinėti kiek tik norėsi, man jis nelabai svarbus, svarbu kad nuotraukos gautus kokybiškos ir gražios,-palinksėjo, ir nužiūrėjo šokių aikštelę - Nežinau, gal einame pašokti?,-pakėlė antakį
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimePir. 07 16, 2012 6:40 pm

-Oj, aš ir patyrinėsiu, ir tau gerų nuotraukų pasistengsiu padaryt,-išmetė saulytukės šypsena ir gurkštelėjo gėrimo.-Žinoma!-šiek tiek garsiau pasakė.-Žinoma, galim eit. Dar kokių vaikinukų gal nukabinsim,-linktelėjo ir šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitimePir. 07 23, 2012 6:57 pm

-Aš jau tavimi labai pasitikiu,-palinksėjo ir toki rimtesni veidą stengėsi padaryti, bet nežinia ar labai įtikinamai tas veidukas gavosi, pasiėmusi taurė kurioje ten jau lašas gėrimo buvo, užsivertė ir baba nebeliko -Aš jau pasiruošusi,-pasitvarkė suknelę pažiūrėjo ar krūtinė vietoje ir atsistojo - Tikiuosi kad šiandien ką nors nukabinsime,-mirktelėjo
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





baras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: baras   baras Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
baras
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: NAKTINIS KLUBAS-
Pereiti į: