Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You only live once, but if you do it right, once is enough
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 she acts like summer and walks like rain

Go down 
+3
Olivia Wilde
Louis Tomlinson
Max Irons
7 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 9:38 pm

she acts like summer and walks like rain 2G4OU
žodžiuku, labai tingėjau aprašymą kurtis, tai va, manau galim ir taip susipažint :D žodžiuku, kas dar manęs nepažįsta, tai tiems labux, aš Laura:))))
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 9:41 pm

Bliamba dabar galiu nusišnekėti,bet dzin.Ar kartasi vienam tvd fore neturėjai antro vardo jaip Jadzė? :DDDD
Atgal į viršų Go down
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeTr. 07 25, 2012 9:45 pm

nu ka ne, su tokiais prikolais nesisvaidžiau dar kol kas :D
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 6:41 am

OMG, LAURA!!!
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
I'm attracted by looks, personality makes me stay.
Eric Saade


Meilės seilės : 6026
Postukai : 182
Miestas : California

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 7:36 am

Lauroškė!^^ Smagu, kad čia atsivilkai, nes tavo kompanija yra jėga.;D*
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 9:04 am

Kaip gerai, kad visgi atėjai, LAURA! (sun) fainas tu žmogutis, žiauuuuriai (hug) labai mielų veido bruožų esi, bei laabai graži she acts like summer and walks like rain 3773047908
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 10:26 am

Ai nu tada maišau :D Nes vieną Laurą irgi pažinojau :D Beje labai graži esi ^^
Atgal į viršų Go down
Ian Somerhalder
Doubt!
Ian Somerhalder


Meilės seilės : 1031
Postukai : 417
Miestas : Deadly Avenue

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 12:01 pm

Labas, aš tai tavęs nepažįstu, tikriausiai vienintelė tokia, bet ką jau padarysi :DD , atėjau kai ko tau pasakyt, bet labai tyliai čia tokia paslaptį sužinojau, ir dar apie tave, tai bijau sakyt, bet ne negaliu reikia, paskui dar sužinosi iš kitų, gali nejaukiai pasijaust, Viskas sakau, ne geriau dar palauksiu truputi, nu rimtai bijau, nelabai man čia faina dabar tau pasakyti, bet jau niekur nedingsiu reikės pasakyti, nes jau pradėjau, paskui jei dar nepasakysiu susinervinsi, tai geriau dabar taip tiesiai šviesiai ir pasakysiu, nu jau pasiruošei galiu sakyt?? she acts like summer and walks like rain 3133933133 Pasakyyk, kad pasiruošei, nu gerai kad ir kaip ten yra sakau, viskas tikrai dabar pasakysiu jau pradedu. Tu esi.. negaliu, rimtai labai baisu Gerai susiimu, |Tu esi labai, labai sakau viskas daugiau nelaukiu,,,Tu esi labai, labai graži, vot ir pasakiau she acts like summer and walks like rain 2531851602 she acts like summer and walks like rain 2531851602 Bet čia rimtai visai nejuokavau :D
Atgal į viršų Go down
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 12:24 pm

vikiau, TAAAIP! she acts like summer and walks like rain 3735077705
eglike, awww, kažkaip matai, palvin nekibo čia va, su jūsų chėbra tai ir gavos, kad trumpam pasiplovus buvau, o va, su bičiuku kitas reikalas :D uu, labai smagu žinot :*
rosvita, nu nejau aš taip jumis ramybėj taip ir paliksiuu she acts like summer and walks like rain 2327632534 vaivaivai, nuraudonavau aš net per tave, dėkui, saulel :*
louis, visko gali būt, nemažai tų laurų forumuos dabar būta :D oh, ačiū labai!
ian, opapa, nustebinai tu čia mane :o bet žinok soriuks, aš kadangi tinginė esu, tai perskaičius tris eilutes netyčia akim nuklydau ties paskutine iš karto :D bet vis tiek sugrįžau visko perskaityt :D čia rimt, kad nejuokavai? nes čj, visko gali būt su manim tokia :D anyway, žiauriai žiauriai ŽIAURIAAI malonu tokius pasisakymus skaityt, tad ačiū ačiū ačiū! she acts like summer and walks like rain 2385618468
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimePen. 07 27, 2012 6:59 am

Šiaip apie tave, labai graži. ;**
Atgal į viršų Go down
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimePen. 07 27, 2012 8:57 am

AWWW :**
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeSk. 07 29, 2012 12:00 pm

oooooo, kokie zmogiukai ^^
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeSk. 07 29, 2012 8:38 pm

she acts like summer and walks like rain 3735077705
Atgal į viršų Go down
Ian Somerhalder
Doubt!
Ian Somerhalder


Meilės seilės : 1031
Postukai : 417
Miestas : Deadly Avenue

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimePir. 07 30, 2012 11:56 am

Rimtai nejuokavau, labai graži esi. ;))
O man malonu, kad tau patiko, niekada taip nedariau :DD (bent jau nepamenu, kad taip būčiau darius ;D) Tai iš visos širdies prašom she acts like summer and walks like rain 2385618468
Atgal į viršų Go down
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:05 am

she acts like summer and walks like rain SakZU
LITTLE MAKEOVER
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:09 am

photoshopas ar rimtai plaukus dazei ? O.o
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:16 am

rimtai :D vakar dažiau, tad dabar esu gryna juodaplaukė :D
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:22 am

ohh, negaila buvo tokiu graziu plauku ? o.O man tai juodumas jau beveik nusiplove ir pagaliau esu vel rudaplauke ;DD
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:26 am

nebuvo jie tokie gražūs :D ne, šiaip dažiau rudai, turėjo gautis kaip kakavinė, bet ant šviesių plaukų, įkibo juodai :D ai, nusiplaus ir mano tie juodi, bet nežinau, man kažkaip dabar juodi dar gražiau atrodo, negu šviesūs su neaiškiu ryžu atspalviu :D
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:35 am

grazus man Tavo plaukai !! she acts like summer and walks like rain 2946871971 man tas pats buvo, nuo sruogeliu jau blonde buvau, daziausi rudai, bet gavosi juodai ;DDD na bet gerai, kad bent Tau patinka ^^
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:43 am

ai, vis tiek ne pirmą kartą dažiau :D vava, man irgi lygiai ta pati situacija, pradėjau šviesiom sruogelėm, tada atsibodo, tada tamsinau, kol visai nutamsėjo :D
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:46 am

as tai jau nebenoriu dazyti, tegul atsigauna plaukai ;DD o tai kokie Tavo naturalus ?:)))
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:51 am

Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 11:57 am

tai grazus ^^ blia, as tokiu noreciau ;DDD
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Max Irons
I don't get drunk. I get awesome.
Max Irons


Meilės seilės : 20014
Postukai : 73

she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitimeAntr. 07 31, 2012 12:05 pm

ai, kad seniai jau čia buvo :D nebebus daugiau tokiu :D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





she acts like summer and walks like rain Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: she acts like summer and walks like rain   she acts like summer and walks like rain Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
she acts like summer and walks like rain
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: NUOTRAUKOS-
Pereiti į: