Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You only live once, but if you do it right, once is enough
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ir už ekrano slypi...

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 2:52 pm

Hola, queridos conejos!
Ir už ekrano slypi... 15g4l8g
(Va, sugalvojau parašyti kažin kelintą naują, trumpesnį aprašymą. Ne tokį kūrybingą, tačiau vis dėl to išsamų aprašymą apie save. ;D )
Taigi, jei kalbant apie mano pilną vardą, tai esu Viktorija Izabelė iš Naujosios Akmenės, tačiau Izabelė esu tik sutvirtinimo vardu. Šiaip neturiu krikšto vardo, nes jis toks pat kaip mano tikrasis. Labai pykstu, jog mama neišrinko kokio nors gražaus, galėčiau pasigirti ilgais vardais ir ilga pavarde. ;D Bet jums savo pavardės nesakysiu, kam gi reikia?

Ir už ekrano slypi... 25z02gh
Šiaip esu gimusi labai negražiu metų laiku - rudenį. Iš vienos pusės jis gražus savo spalvotais lapais, tačiau man nepatinka, kad gimtadienio nėra kur švęsti. Esu gimusi 1995.10.21, tad jei norit, pasveikinkit mane. (joke)
Prisipažinsiu, nesu turėjusi normalaus gimtadienio, tačiau dedu daugumą vilčių į savo aštuonioliktąjį gimtadienį, gal išeis kas nors.

Ir už ekrano slypi... 10z8oee
Jei kam bent šiek tiek įdomu, tai aš mokausi Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijoje. Teeip, gimnazija. Nepagalvokit, kad esu kokia nors mažametė. ;D Šiaip, jie apie mokyklą, tai ji man visai nebloga, platesni koridoriai bent jau, ir patyčių nepatiriu tiek, kiek anksčiau, tačiau viskas turi savo pliusų ir minusų, bet geriau nepasakosiu apie mokyklos minusus, o pasakysiu jums, skaitantiesiems šį aprašymą, jog mokausi labai gerai. Būtų galima sakyti, jog puikiai, tačiau taip nėra. Ir, jei ką, aš nesigiriu! Tiesiog nėra tikslo slėpti to, ką turiu. :) Bet apie savo mylimą ateitį nė negalvoju dar. Mėginau, tačiau išsirinkti, kuo būsiu po dar dviejų metų, gana sunku. Juk nei vienas nežino, kas susišvies paskutinę dieną. O tai aš ir lauksiu, žiūrėsiu, kaip viskas seksis. Turiu keletą klaustukų, paspėliojimų, kuo norėčiau būti, bet, vis dėl to, tiksliai tikriausiai nei vienas negalėtų pasakyti, ko iš tiesų norės po dar keletos metų.

Ir už ekrano slypi... 34xq2kw
Dabar apie pačią mane... Na, iš tikrųjų apie mano charakterį. Dauguma sako, jog esu žmogutis, kuris per daug į galvą ima. Taip, bet kas, kas yra nekasdieniška, mane jaudina, ir šiaip, susirūpinu dėl kiekvieno menknieko. Tačiau ne vien tik blogas savybes turiu, oi ne... Pirmiausia geriau papasakosiu apie savo gerąją pusę, kad nepabėgtumėt nuo manęs, gerai? ;D Esu labai energinga panelė, kuri nenustygsta vietoje ir kuriai važiuoja stogas į visas puses, nesvarbu, ar yra dėl ko, ar nėra. Taipogi mėgstu bendrauti su žmonėmis - dažniausiai būna taip, jog pirmoji jiems parašau ar dar ką. Be proto daug šneku! Kas su manimi yra kalbėje gyvai ar telefonu tikrai gali patvirtinti, jog kiekvieną laisvą sekundę įsiterpiu ir pliurpiu, pliurpiu, pliurpiu... Gaila, jau užaugau tokia, kuri savęs nenori varžyti, o su žmonėmis kalbėtis juk yra į naudą. Kaip jau supratote, esu tikrai draugiška, tačiau nelabai daug aš tų draugų turiu. Savo mieste džiaugiuosi viena vienintele drauge, kuri ir taip manęs taip nebrangina, kaip aš branginu ją. O kituose miestuose yra keletas draugelių, kurių gyvai nesu mačiusi. Nors vieną mačiau, tačiau po kurio laiko ir ji dingo. Žinau, kad žmonės manęs išsigąsta - tiksliau mano išvaizdos. Nesu modelis, taip, esu storuliukė, tačiau kaip jau yra, taaip... Čia ir atsiskleidžia viena bloga mano charakterio savybė - per daug save nusivertinu. Vo teip va, visose situacijose negaliu patikėti savimi, savo jėgomis, nors sako man, jog viskas yra puiku. tačiau... Tai va, dar apie keletą mano gerųjų savybių, tai tos, jog.. Na, tikriausiai esu šiltas žmogutis. Man galima išsipasakoti ir visada pasistengsiu patarti. Žinoma, esu drąsi mergina, nebijau iššūkių ir įvairių kvailų dalykų, kurie visiems atrodo beprasmiai. O man lyg ir nieko nėra beprasmiško. :) O dėl blogųjų savybių... Tai žinau tai, jog kartais blogai būna, jog per daug pliurpiu, tikrai. Galiu ką nors išpasakoti, nors ir nėra kam. Kartais užsisklendžiu nuo savo tikrojo pasaulio ir pasineriu į rpg arba virtualių draugų pasaulį. Taip, kartais čia būna geriau. :) Mano mama sako, jog esu priklausoma nuo išmaniųjų aparatų, tokių kaip mobilusis telefonas ir kompiuteris. Pagalvojus, negalėčiau ginčytis. Kai neturėjau kompiuterio, buvau daug daugiau laiko lauke, nors ir viena. Ai, nepakenčiu vienatvės, tačiau kartais ji yra gerai. Ir dar, mėgstu planuoti staigmenas! O daugiau apie charakterį galite sužinoti patys arba bent jau paklausti mano draugių, nes pats žmogus niekada
apie save nežino tiek, kiek geri, nuoširdūs ir mieli draugai. ^^

Ir už ekrano slypi... Ao280i
O dabar šiek tiek apie mano mieluosius pomėgius... Pirmiausia, ir tikriausiai kiekvienos mergaitės pomėgis, man yra svajoti. Dieną naktį, klausantis muzikos, vaikštant vienai, šnekant balsu aš svajoju daug ir nesąmones. Tačiau svajones įgyvendinti įmanoma, ir aš siekiu vienos savo svajonių, tiksliau keletos, tačiau apie jas nekalbu. Papildomų pomėgių kaip kokių būrelių, nelabai turiu. Norėčiau daug ką lankyti (labiausiai tai, kas susiję su sportu), tačiau esu kompleksuojantis žmogus ir šalinuosi tokių.. Šiaip rašau, kartais netgi sugebu pasidaryto kokį papuošaliuką, tačiau viską esu apleidusi nors tu ką. Reikės kada nors visko imtis iš naujo... Kadangi esu labai gabi kalboms, noriu jų išmokti labai daug, tačiau prancūzų kalbos mokymasis šiek tiek užtrunka. Ypač savarankiškai. Bet tikiuosi, jog kokią nors gražią dieną ir aš prakalbėsiu prancūziškai. Dargi, labai mėgstu skaityti. Skaitau visas knygas nuo A iki Z, tačiau ne visos patinka. Labiausiai esu pasinėrusi į fantastinių knygų pasaulį.Žinau, jog tai nelabai gerai, tačiau dar esu paauglė ir nesiruošiu greitai suaugti. O rimtos knygos lieka rimtomis. Neturiu mėgstamiausių knygų, nes kiekviena sužavi vis savaip. Tačiau Hario Poterio
knygos visada liks mano galvoje ir prisiruošiu dar kada nors visas perskaityti. Taip pat Melvin'o Burgess'o knygos kone visos patraukia. Kas be ko, skaitau ir GG, PLL, TVD knygas. Taipogi ir Bado žaidyniu trilogija, Pabaisa, Doriano Grėjaus portretas ir dar daug daug kitų knygų, kurios man patinka, bet nevardysiu, nes jų bus tikrai per daug ir aprašymas tikrai nesigaus trumpesnis nei buvo. ;D
Filmai, serialai... Taip, esu televizoriaus maniakė. Nežiūriu filmų ir serialų per kompiuterį - patogiau per televizorių, susisukus į kaldrą ar adialą, ir žiūrėti. Esu mėgėja taip pat įvairiausių filmų... Nuo dramų iki siaubo. Labiausiai iš visų filmų į galvą įstrigo Titanic, It‘s a boy girl thing, Mergina vaikino kelnėse, Step up, step up 2: the streets, Step Up 3D, a walk to remember, Transformers visos dalys, eclipse, all the boys loved Mandy Lane, a nightmare on elm street, takers, my name is khan, never back down, forever strong, sorority row, dance flick, the fame, anonymous, a few best men ir visokie kitokie. Taipogi žiūriu ir serialus. Dauguma labai patinka, o be reikalo bet ko nežiūriu, tad mano žiūrimi yra 90210, Gossip Girl, The Vampire Diaries, The Secret Circle, Pretty Little Liars, Teen Wolf, Once Upon A Time, Victorious.
Tikriausiai nė negali kilti klausimo, ar aš klausausi muzikos. Kone kiekvienas šių laikų žmogus mėgsta klausytis muzikos, pagal ją šokti, dainuoti. Tik kaip kurie mėgsta tam tikrus žanrus. O asmeniškai aš, mėgstu visokio žanro muziką. Mano muzikos galerijoje galima rasti nuo repo iki roko stiliaus dainų. Dažniausiai klausausi Christina Aguilera, Skillet, The Pretty Reckless, Eric Saade, David Guetta, Nelly, Enrique Iglesias, Donatas Mantvydas, Eminem, Greta, Jieva, Leona Lewis, Linkin Park, us5, one direction ir dar daug kitų.


Na, o jei kas norite, galite su manimi susisiekti.
skype: deadly_berry
twitter: https://twitter.com/#!/deadly_berry
email: bildukasbilstukas@gmail.com
tel.nr.: +37063679866

Xo xo,
Vikė.***
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 2:56 pm

VIKAAA! Labas! (hug)
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 2:57 pm

Fui, nevadink manęs Vika.. :D Nu bet šiaip laabaaas. Ir už ekrano slypi... 3773047908
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 3:01 pm

okei. :DD negalvojau, kad čia tuu. :DD Ir už ekrano slypi... 3706092816
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 3:07 pm

Kodėl gi? :DD
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 3:08 pm

nu pzdc...........ir negalejai pasakyti, kad cia Tu.....
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 3:11 pm

Naaah. Slaptoji agentė matai buvau.. ;D
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 3:22 pm

Olivia Wilde rašo:
Kodėl gi? :DD

ką žinau. :DDDDDDDd
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 4:01 pm

Nu oot... :D
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 5:39 pm

Tiesiog nepagalvojau, kad tu čia galėtum būt, nes gi sakei tu man kad tavęs nėr čia. :DDD
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 5:41 pm

Aha. Aš slapukas. ;DDD
Atgal į viršų Go down
Ashley Benson

Ashley Benson


Meilės seilės : 7
Postukai : 102

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimeSk. 07 22, 2012 8:49 pm

Om, faina labai pasirodei. ^^
Labas. ^^
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitimePir. 07 23, 2012 3:52 am

Dėkutis. ^^
Sveikutė sveikutė. ;D*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Ir už ekrano slypi... Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ir už ekrano slypi...   Ir už ekrano slypi... Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ir už ekrano slypi...
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: APRAŠYMAI-
Pereiti į: