Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You only live once, but if you do it right, once is enough
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Atiduodamos anketos

Go down 
+8
Nina Dobrev
Julianne Hough
Tone Damli
Louis Tomlinson
Ian Somerhalder
Leighton Meester
Gossip Girl
Eric Saade
12 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Eric Saade
I'm attracted by looks, personality makes me stay.
Eric Saade


Meilės seilės : 6026
Postukai : 182
Miestas : California

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 7:53 am

DOVANĖLĖ #1 (27 pranešimai)
DOVANĖLĖ #3 (23 pranešimai)
DOVANĖLĖ #4 (2 pranešimai)
DOVANĖLĖ # 2 (34 pranešimai)

Norėdami kurios nors anketos parašykite kurios ir admin'ai duos jums slaptažodį :)



Paskutinį kartą redagavo Eric Saade, Kv. 07 26, 2012 7:50 am. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Gossip Girl
We will fall again.
And again.
Gossip Girl


Meilės seilės : 7
Postukai : 41
Miestas : California
Charakteris : Esu mėgėja šmaikštauti, įkrėsti visiems į kaulus ir pataikyti į jų skaudžiausias vietas. Juodas humoras? A little bit. Man nebūna nuobodu sekti kiekvieną jūsų žingsnį, dievinu paskalas iš pirmų ir net iš paskutinių lūpų, dažnai pasikliauju "Viena boba sakė". Manęs geriau nesutikti.;*

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:29 pm

Neleido rašyti čionais neužsiregistravus, tad, galima septintą anketą? Ir gal ką nors iš šitų; dobrev/lively/meester..
ar šiaip imt kokią nors hudgens/fox/cyrus/lovato/ jūsų pageidavimas.
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:31 pm

hmm, rimtai neduoda sveciams rasyt ? O.o na bet kadangi jau uzsireginai gali juk su savo anketa buti, o galima tai Blake ;)
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Gossip Girl
We will fall again.
And again.
Gossip Girl


Meilės seilės : 7
Postukai : 41
Miestas : California
Charakteris : Esu mėgėja šmaikštauti, įkrėsti visiems į kaulus ir pataikyti į jų skaudžiausias vietas. Juodas humoras? A little bit. Man nebūna nuobodu sekti kiekvieną jūsų žingsnį, dievinu paskalas iš pirmų ir net iš paskutinių lūpų, dažnai pasikliauju "Viena boba sakė". Manęs geriau nesutikti.;*

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:33 pm

ahąą, neduoda, ta prasme nerodo viršuj tos iconos atsakyti, ir baneriuose žiūrėjau - taspats. afkytėė tada. katrąą imt iš šių?
LIVELY/HUDGENS/FOX/COLLINS/GOMEZ/CYRUS..?
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:34 pm

na sutvarkem jau, dekui uz info :* As uz Fox :)
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Gossip Girl
We will fall again.
And again.
Gossip Girl


Meilės seilės : 7
Postukai : 41
Miestas : California
Charakteris : Esu mėgėja šmaikštauti, įkrėsti visiems į kaulus ir pataikyti į jų skaudžiausias vietas. Juodas humoras? A little bit. Man nebūna nuobodu sekti kiekvieną jūsų žingsnį, dievinu paskalas iš pirmų ir net iš paskutinių lūpų, dažnai pasikliauju "Viena boba sakė". Manęs geriau nesutikti.;*

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:34 pm

daugiau nuomonių?
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
I'm attracted by looks, personality makes me stay.
Eric Saade


Meilės seilės : 6026
Postukai : 182
Miestas : California

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:37 pm

Hudgens arba Fox :)
Atgal į viršų Go down
Gossip Girl
We will fall again.
And again.
Gossip Girl


Meilės seilės : 7
Postukai : 41
Miestas : California
Charakteris : Esu mėgėja šmaikštauti, įkrėsti visiems į kaulus ir pataikyti į jų skaudžiausias vietas. Juodas humoras? A little bit. Man nebūna nuobodu sekti kiekvieną jūsų žingsnį, dievinu paskalas iš pirmų ir net iš paskutinių lūpų, dažnai pasikliauju "Viena boba sakė". Manęs geriau nesutikti.;*

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:40 pm

taiii hudgens ar fox imt visgi? kuri geresnė?
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:40 pm

Fox :)
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Simile
Svečias




Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:44 pm

DOVANĖLĖ #7 (73 pranešimai)

O man šitą galimą? : D
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:44 pm

slp: italija :)
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Gossip Girl
We will fall again.
And again.
Gossip Girl


Meilės seilės : 7
Postukai : 41
Miestas : California
Charakteris : Esu mėgėja šmaikštauti, įkrėsti visiems į kaulus ir pataikyti į jų skaudžiausias vietas. Juodas humoras? A little bit. Man nebūna nuobodu sekti kiekvieną jūsų žingsnį, dievinu paskalas iš pirmų ir net iš paskutinių lūpų, dažnai pasikliauju "Viena boba sakė". Manęs geriau nesutikti.;*

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:47 pm

c'mon, chebra, aš gi prašiau septintos:DDDDDDDDDDDDDDDD
karočiaa, daugiau nuomoniųų reik
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
I'm attracted by looks, personality makes me stay.
Eric Saade


Meilės seilės : 6026
Postukai : 182
Miestas : California

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:48 pm

nieko, būsi be septintos.;DD
imk Fox'ę ir bus liuks.;D
Atgal į viršų Go down
Gossip Girl
We will fall again.
And again.
Gossip Girl


Meilės seilės : 7
Postukai : 41
Miestas : California
Charakteris : Esu mėgėja šmaikštauti, įkrėsti visiems į kaulus ir pataikyti į jų skaudžiausias vietas. Juodas humoras? A little bit. Man nebūna nuobodu sekti kiekvieną jūsų žingsnį, dievinu paskalas iš pirmų ir net iš paskutinių lūpų, dažnai pasikliauju "Viena boba sakė". Manęs geriau nesutikti.;*

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:50 pm

nu karoče, tai keiskit mane į fox :D
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
I'm attracted by looks, personality makes me stay.
Eric Saade


Meilės seilės : 6026
Postukai : 182
Miestas : California

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:51 pm

padaryta :D
Atgal į viršų Go down
Simile
Svečias




Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:54 pm

Man neduoda prisijungti Atiduodamos anketos 1430936105
Atgal į viršų Go down
Ian Somerhalder
Doubt!
Ian Somerhalder


Meilės seilės : 1031
Postukai : 417
Miestas : Deadly Avenue

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:56 pm

Davė, viskas jau gerai : )
Atgal į viršų Go down
Eric Saade
I'm attracted by looks, personality makes me stay.
Eric Saade


Meilės seilės : 6026
Postukai : 182
Miestas : California

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeŠt. 07 07, 2012 5:58 pm

Šaunu :)
Atgal į viršų Go down
:)
Svečias




Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 3:45 pm

DOVANĖLĖ #3 (60 pranešimų) Būtų galima? :D
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 3:47 pm

Teip
į ką pakeisti ;)
Atgal į viršų Go down
Gossip Girl
We will fall again.
And again.
Gossip Girl


Meilės seilės : 7
Postukai : 41
Miestas : California
Charakteris : Esu mėgėja šmaikštauti, įkrėsti visiems į kaulus ir pataikyti į jų skaudžiausias vietas. Juodas humoras? A little bit. Man nebūna nuobodu sekti kiekvieną jūsų žingsnį, dievinu paskalas iš pirmų ir net iš paskutinių lūpų, dažnai pasikliauju "Viena boba sakė". Manęs geriau nesutikti.;*

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 4:23 pm

3 dovanėlę užrezervinkit sisterseei :DD
Atgal į viršų Go down
:)
Svečias




Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 4:44 pm

Į Jensen Ackles :D
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 5:55 pm

Megan, tai, kad ja pries Tave paprase jau ta sypsenyte.....
:) , hmmm, o cia Ugne ? Nes Acklesas rezervuotas jai....
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Tone Damli
Kartais net ašara veide nepasako, - kaip ištiesų yra sunku viduje.
Tone Damli


Meilės seilės : 0
Postukai : 12

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 7:38 pm

Galima DOVANELĖ #2 ?
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitimeSk. 07 08, 2012 7:43 pm

Žinoma į ką pakeisti? ^^
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Atiduodamos anketos Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Atiduodamos anketos   Atiduodamos anketos Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Atiduodamos anketos
Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WELCOMES, BABY :: HELLO, MY LOVERS! ;*-
Pereiti į: