Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You only live once, but if you do it right, once is enough
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pagalba

Go down 
+19
Jared Leto
Blake Lively
Chace Crawford
Selena Gomez
Jade Thirlwall
Megan Fox
Jensen Ackles
Zayn Malik
Max Irons
Julianne Hough
Nina Dobrev
DOVANĖLĖ #3
Olivia Wilde
Gossip Girl
Julian Schratter
Vanessa Hudgens
Louis Tomlinson
Leighton Meester
Eric Saade
23 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutoriusPranešimas
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 4:48 pm

Olivia Wilde !
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 4:53 pm

Nebus per daug griežtų veido bruožų? Tikrai kas nors poruosis? :o
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 5:00 pm

man tai per Hausa ji labai graziai atrode, tokia miela ^^
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 5:01 pm

Ten tai sutinku, bet nežinau nežinau. :o
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 5:06 pm

tada Valerie Poxleitner arba siaip kokia Cassidy imk :)
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Julian Schratter

Julian Schratter


Meilės seilės : 10029
Postukai : 133
Miestas : narnia
Charakteris : mjauu

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 5:27 pm

aš už katę
Atgal į viršų Go down
Jensen Ackles

Jensen Ackles


Meilės seilės : 1004
Postukai : 245

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 5:29 pm

Teip, imk Cassidę arba tą pačią Wilde, gi ji tokia, tokia Pagalba - Page 4 2946871971
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 5:31 pm

Minka, kad ir kokį tu veidą imsi, ar Wilde ar Upton reikia visų pirmiausia mokėti vaidinti, būti savimi, arba perteikti personažą savo vaidinimą tokį koks norėtum būti realybėje. Jai ateini su mintimi į forumus tik su kažkuo susiporuoti žinok teks keisti mintis. ;D Dažniausiai čia visi susiporuoja ne pagal veikėją/žvaigždę, bet pagal tai kaip tam žmogui už ekrano patinka tas žmogus pagal vaidinimą, bendravimą :) Čia mano nuomonė, neįsižeisk tiktai nieko, bet tiesiog taip pasakau, nes taip amžiais nieko neišsirinksi :)
Atgal į viršų Go down
Julian Schratter

Julian Schratter


Meilės seilės : 10029
Postukai : 133
Miestas : narnia
Charakteris : mjauu

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 5:39 pm

nina, bet žinok yra tokių, kurie žiūri į snukį, ir jei gražus tada ima ir bendraut, ir poruotis:D ir pačiai maloniau būt su tokiu sexiu snukiu, kuriam į poras taikosi kas antras:P
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 5:51 pm

Gali būti, nesiginčiju. Bet yra jų daug gražių, tiesiog aš gal neturiu kantrybės caskintis, todėl ir taip ir pasakiau. Bet nejau visi ateina tik būtent dėl to, kad poruotis? :) Blah...meilės negaunat realybėje tai norit jos virtualioj erdvėj, aš taip suprantu? :) Bent jau aš taip manau, aš pati negaunu tos meilės, nei vaikino nei ką neturiu, beet, aš ateinu į forumą daryti nesąmones t.y. bent jau čia lakstyti po klubus, būti pilnametei ir daryti ką nori, nedirbti, niekuo nesirūpinti, tiesiog daryti ką nori ir t.t. o ne poruotis ir už kampo su kiekvienu laižiaką mesti :D
Atgal į viršų Go down
Julian Schratter

Julian Schratter


Meilės seilės : 10029
Postukai : 133
Miestas : narnia
Charakteris : mjauu

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeAntr. 07 10, 2012 6:20 pm

a ką tu žinai, gal ji nori šitam starse būt kekšė. gal ji realybėj pilka pelytė, todėl nori čia su kuo poruoti, ir gal kituose forumuose ji be porų sėdi, gal kituose forumuose gerietė, o va čia užsimanė pabūt blogiete:D nesiginčiju, bet aš toks žmogus esu, kad vieną akimirką tą žmogų galiu ginti, bet kitą jau nebe:DDDDDDDDD tai todėl iš dalies sutinku su tavim:p
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 4:15 am

Nina, ko jau ko, vaidinti tikrai moku, ir perteikti bet kokį iš esamų charakterių, todėl neskubėk užbėgti viskam prieš akis. (: Aš ateinu čia visko daryti, na, bet jei nenorite, tai aš galiu iš čia ir išeiti, kai šitaip "maloniai" esu užsipuolama.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 7:03 am

Aš tiesiog savo nuomonę pasakiau, tai užsipuolimu neskaitau. Jai įžeidžiau-atsiprašau, pripažįstu. Bet tiesiog tas vienas sukimas kaip tik ar kas nors poruosis ir t.t. labai keistai atrodo. Esi laukiama, visi esat laukiami, bet tiesiog išsakiau savo nuomonę. Aišku, per anksti gal tą išvadą padariau, bet kažko įžeisti tikrai nenorėjau. :)
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 7:17 am

nu baikit tuos pykcius zmones.......
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 10:56 am

Nina, su tokia nuomone tikriausiai sunkiai gyventi sekasi. Tau atrodo keistai, o man ne - aš bandau sau pasidaryti normalų veikėją tiek charakteriu, tiek išvaizda. Tau gerai, jog pasiėmei Niną ir galvos nesukai. O man atėjus dauguma normalesnių žvaigždžių buvo užimta. Neimu bet ko.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 11:04 am

Patikėk, esu keliuose foruose kuriuose lankausi pasiėmusi visai ne Ninos veidą, ar ne kokią kitą garsią įžimybę ir viskas kuo puikiausiai man ten einasi, nes atėjau ten ne dėl to, kad poruotis, ar kažkam ten patikti su tuo veidu pasiėmusi, bet tiesiog susipažinti su naujais žmonėmis, ir galiu pasakyti tik tiek, kad ir ne su garsiu veidu ten buvau, bet turiu alia vaikiną... ;D Nesiginčiju, gal ir moki vaidinti, perteikti charakterį ir tau tai svarbu tai tegu, bet aš sakau pasakiau savo nuomonė, o aš niekad netyliu sakau tiesiai šviesiai. Nėra sunku gyventi, ir nėra taip, kad būtų viskas idealu, visai gerai sekasi gyventi :))


Paskutinį kartą redagavo Nina Dobrev, Tr. 07 11, 2012 11:06 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 11:06 am

Bet tu pasiėmei, kad tau tiktų. (: Ne šiaip kokią nors. O man ilgai reikia galvoti.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 11:08 am

Na gerai, baigiam čia tuos ginčus tarpusavyje. :) Kaip matau pasiėmei visgi Wilde. Tad sveikinu pagaliau atvykus ! ;D
Atgal į viršų Go down
Olivia Wilde
Don't cry for a man who's left you, the next one may fall for your smile.
Olivia Wilde


Meilės seilės : 102050
Postukai : 2214
Miestas : tikriausiai Kalifornija
Charakteris : įvairiapusė moterėlė. Ir šilta, ir šalta, karinga ir jautri, o daugiau galima sužinoti pabendravus.

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeTr. 07 11, 2012 11:09 am

Taaaip, pasiėmiau. (: Okytė, dėkui. : D
Atgal į viršų Go down
;DDD
Svečias




Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 11:39 am

Galima Fox?
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 3:19 pm

Manau,kad gali pasiimti ;)
Atgal į viršų Go down
taškas.
Svečias




Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:20 pm

Evan Rachel Wood|Emilia Clarke|Ashley Greene|Astrid Berges-Frisbey|

Kurią patartumėte imti ? (:
Atgal į viršų Go down
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.
Leighton Meester


Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:21 pm

Ashley Greene :)
Atgal į viršų Go down
https://deadlystars.forumlt.com
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.
Nina Dobrev


Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068
Miestas : California

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:21 pm

Greene :)
Atgal į viršų Go down
Megan Fox
I do because I want, I want because I can, I can because you said I couldn't
Megan Fox


Meilės seilės : 50004
Postukai : 185

Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitimeŠt. 07 14, 2012 5:22 pm

Nina Dobrev rašo:
Greene :)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagalba - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagalba
Atgal į viršų 
Puslapis 49Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: WELCOMES, BABY :: HELLO, MY LOVERS! ;*-
Pereiti į: