Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


You only live once, but if you do it right, once is enough
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Suoliukai

Go down 
3 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 07 26, 2012 6:25 pm

išklausė tas tris pasiūlytas šalis, apgalvojo tyliai galvoj kuri šalis skamba geriausiai ir kur turėtu būt geriausios atostogos, nors kažkaip jai visos šalys tiko, nebuvo Eleonora ant jų išranki, - Ispanija būtu neblogai, - su šypsena veide pasakė, jai atostogos tikrai skambėjo neblogai, o dar tuo labiau su Louis'u, jos skambėjo dar geriau.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 27, 2012 12:00 pm

-Man ir taip atrodo,kad Ispanija būtų puiki vieta atsostogoms,-šypteli gerai,kad jų nuomonės sutampa.-Tai kaip skirsi su šituo biškie trenktu vyruku į Ispaniją?-nusijuokia pažiūrėjas į Eleonorą.
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 27, 2012 1:17 pm

išgirdus jo klausimą, tokia ale tipo pamąstė, - kas be ko, kad skrisiu, - palinksėjo su šypsena veide, nu anai net klausimų nekilo, kad skris, kad ir koks anas trenktas būtu, vis vien gražus.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitimePen. 07 27, 2012 7:14 pm

Išsiviepė vaikis kai išgirdo,kad skris su juo.-Puiku tada,-pabučiavo savo gražuolą tada atsitraukė.
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitimePir. 07 30, 2012 10:16 am

Kaip ana su šituo zuikiu kur nors neskrist galėtu, neįmanoma gi taip, nu bent jau Eleonorai, išsišiepė ji vėl gavus bučkį.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitimeTr. 08 01, 2012 6:28 pm

-Kada nori išvykti?-pasidomi,gal yra ką nors dar suplanavusi.
Atgal į viršų Go down
Eleonor Calder

Eleonor Calder


Meilės seilės : 20
Postukai : 172
Miestas : šiaip name gyvena^^

Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitimePir. 08 06, 2012 9:22 am

-Šiaip nėra skirtumo kada, lyg ir nieko pastarajam mėnesiui nesu susiplanavus, tai galim skrist kada tik nori, - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Louis Tomlinson
Aš tai kačiuks,o tu tai nežinau^^
Louis Tomlinson


Meilės seilės : 441974
Postukai : 486
Miestas : Narnia ^^
Charakteris : Nu toks labai gražus ^^ Žinot kokie kačiukai būn ane??? Nu tai va tokie mieli ir panašiai tai tas čiūvakas irgi toks pat ;p

Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 09, 2012 8:03 pm

-Aš tai pat palnų neturiu,-papurto galvą.-Ateinant savaitė tinka?-šypteli pažiūrėjas į ją.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Suoliukai - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Suoliukai - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Suoliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: KATEDROS AIKŠTĖ-
Pereiti į: