You only live once, but if you do it right, once is enough

rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Suoliukai

Go down 
AutoriusPranešimas
Leighton Meester
Want some tea? Maybe some vodka? Both will help you sleep.

Meilės seilės : 19086
Postukai : 1858

RašytiTemos pavadinimas: Suoliukai   Kv. 06 21, 2012 6:01 pm

.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://deadlystars.forumlt.com
Nina Dobrev
You don’t have to like me. I’m not a Facebook status.

Meilės seilės : 128009
Postukai : 1068

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 12:56 pm

Eidama vis skaitė nuo GG gautą sms, ir vis galvojo kaip čia išsisukti jai teks. Bet tiesiog atsiduso, įsidėjo savo telefoną į tašytę. Kas bus tas bus, reikia džiaugtis jausnyte, vėliau susenus niekur labai ir nepalakstys. Susiradus neužimtą suolą atsisėdo. Sudėjo koją ant kojos ir dairėsi aplinkui, įsitikinusi, kad nėra nieko pažįstamo tiesiog galvą atlošė ir mėgaujasi saulės spinduliais.

Meilės seilės : 2
Postukai : 163

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:04 pm

Taip ale užklydęs į miesto parką, eina toks ale vierchą primetantis, vos ne kaip kiekvieną dieną ir šnekasi telefonu su draugeliu. Taip eina beveik nekreipdamas dėmesio kas dedasi aplinkui, nežiūrėdamas į kelią užkliūvo už kažkieno kojų ir vos neparkrito,- watafak?- paklausia garsiai, mažai truko, kad jis susirinktų dantis, net nepažiūrėdamas už ko užkliūvo dar vis bando gaudyti ryšį telefonu,- na va, dabar ir telefonas ryšio nefiksuoja,- galiausiai susinervina atjungęs savo draugo tylą.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:08 pm

Saulele ramiai mėgavosi ši paukštytė, tik pajuto, kad už jos kojų kažkas užkliuvo. Staigiai pažvelgė kas čia nutiko, išpat pradžių pagalvojo, kad susivaideno, bet pamatė vaikiną kuris tikriausiai ir vos neparkrito. Tada tik vaikinuką nužvelgė ir nusijuokė.-Nereikia užsisvajoti ir nežiūrėti kur eini, o tai antraip ne tik telefonas ryšio negaudis, bet ir reikės tau dantis rinkti,-mirkteli akyte ir nusijuokė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:13 pm

-Ačiū dievui, kad neprireikė,- rimtu balsu pasako ir pagaliau dar vis šiek tiek pasilenkęs atsisuka į merginą,- aš Ronaldo,- paduoda viena ranką paspaudimui, o kitoje rankoje dar vis laiko savo telefoną,- Cristiano Ronaldo,- palinksi galvele vaikinas ir nuo apačios iki viršaus apžiūri pilnai merginą.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:18 pm

-Džiaukis, šiais laikais dantų įdėjimai daug kainuoja,-nusijuokė ir šyptelėjo lūpų kampučiais.-Nina, Nina Dobrev,-šypteli ir paspaudė jo ranką, ir visą laiką tuo metu žiūrėjo jam į akis kol nepaleido jo rankos.-Tai kaip čia sugebėjai užkliūti už mano kojyčių?-kilsteli antakiuką, aišku Nina nebūtų Nina jai neužgaudytų to vaikinuko nužiūrinėjimų, bet apsimetė nieko nematanti ir tiesiog nesureagavo į tai, jau pripratusi ji prie nužiūrinėji. Šiek tiek po kelių minučių pati nužvelgė vaikinuką, bet labai atsargiai, kad anas nepastebėtų.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:25 pm

-Daug tai kiek?- pasidomi ant bajerio Crisas,- malonu susipažinti,- stengiasi išspausti šypseną, bet vis vien išeina tik dirbtinė ir tikriausiai tai akivaizdžiai matėsi, patraukė ranką nuo merginos,- kaip matei, jeigu matei,- pagaliau nusijuokia, nes va mergina tai juokiasi ne pirmą kartą, o tas kaip koks iš karinės mokyklos,- na, o jeigu nematei..- pagalvoja, kaip čia pasiaiškinti,- aš tiesiog ėjau, gerai prisipažinsiu, ėjau visai nežiūrėdamas sau po kojomis ir šnekėjau telefonu, tai taip ir atsitiko,- tyliai sukrizena stovėdamas priešais sėdinčią Niną, mat jam jau juokinga pasidarė iš savęs ir net nepastebėjo kaip ši jį nužvelgė.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:31 pm

-Nežinau, močiučių paklausk, jos tikrai turėtų žinoti,-šypteli, pastebėjo, kad Ronaldas labai rimtas tai tiesiog ir jinai žiūrėjo į jį rimtu ramiu veidu, nes paprasčiau nenorėjo labai čia išsiskirti.-Nemačiau, tikrai nemačiau, nes mėgaujausi tuo momentu saulutės spinduliais,-linkteli vis dar ramiu veidu, bet veide matyti šiek tiek šypsenos.-Nemaniau, kad vaikinai dar taip sugeba, šnekėti telefonu ir nežiūrėti kur eina.-palinksi kelis sykius pritardama pati sau ir šį syk jau nusijuokė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:35 pm

-Whatever, tik šeip įdomu buvo,- numoja ranka tiesiai Ninai priešais nosį,- eh, jus merginos, visada nieko nepastebite,- stengiasi nesusijuokti dabar priešais ją, nes va mergina beveik rimtu veideliu sėdi žiūrėdama į jį,- sugeba, sugeba, bet tikriausiai merginoms taip atsitinka dažniau, nors kartais jos pačios to norėdamos, na pavyzdžiui, kad pakabinti vaikiną, šitaip padaro ir tada bent bendras pokalbis atsiranda,- dabar jau sukrizena ir apsižvalgo aplinkui, maždaug ar jokių pažystamų veidų nėra ir atsisėda ant suoliuko visai šalia Ninos, beveik girdi kaip ši kvėpuoja grynu parko, kad ir mieste esančio oru.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:44 pm

Kai jis numojo ranka jinai šiek tiek atsilošė atgal ir papurtė galvą, bet nieko nesakė.-Na jau...nereikia ant merginų varyt,-suraukė nosiuką-Hm..na kaikurios gal, bet dauguma to nedaro, nes jai jau norės tai jau ir patys vaikinai užkalbins ir parodys tą dėmesį,-palinksi kelis sykius nustačiusi išmintingą rožytę.-Bet žinai...,-nutesę šį sakinį ir atsisuko į Ronaldo pusę kai jis atsisėdo šalia jos.-Šiais laikais vaikinai visiškai nedrąsus patapo, laukia kol merginos iniactyvą parodys...Tik nesakyk, kad ne tiesa, ar ne taip?-šiek tiek pakreipė galvą ir šypteli lūpų kampučiais.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 1:49 pm

-Geros, geros tos merginos,- nusišypso pusiau Ronaldo ir įsideda telefoną į kišenę,- na taip, manau, kad tavo nuomonė tikrai šikąrt laimėjo,- žiūri į jos veiduką vaikinas,- tu jau tikriausiai ekspertė būsi merginų,- nusijuokia iš jos tyliai ir klausosi ką ši toliau pasakys, tada dar pridėda išgirdęs viską,- ir vaikinų taip pat, nors ne, nevisi vaikinai tokie, bet daugeis tai tikrai taip, jie tokie,- šypteli Cristiano.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 2:06 pm

Vienu momentu akytėmis sekė jo judesius, bet vėliau tik apidairė eilinį kartą ir žvelgė į Ronaldo.-Malonu, kad bent kažkas mano kontaktuojantiems faktams pritaria,-nusijuokė ir šyptelėjo.-Na šiap tai aš mergina...-ir nusisukė nuo jo lyg sakydama " jooo..šiaip", bet akies krašteliu pažvelgė į jį ir vėliau atsisuko į jį duodama suprasti jam, kad jis lyg ir ją įžeidė.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 5:48 pm

-O ką retai taip būna?- pasidomi Cristiano, tada stebėdamas visus jos judėsiukus, suprato, kad tikriausiai merginai apsukus jo galvelę jis kažką tikrai nusišnekėjo, ne laiku ir ne vietoje, pasijautė šiek tiek nemaloniai ir labai nedrąsiai žiūrėjo Ninai į akis, bijodamas ką ištarti, mat labai retai papuola į tokias ypač keistas bendravimo situacijas, bet visgi susikaupė ir įgavo biškučiuką drąsos bei pradėjo,- na taip..- kolkas tik tepasakė, ačiū dievui toliau buvo viskas normaliai, žodžiai tiesiog kaip sviestu pateptai slydo,- na, atsiprašau, tikrai kažką ne taip buvau pasakęs, tiesiog kai žavi mergina sėdi vos per keletą centimetrų labai sunku pasakyti ką nors rimto ir normalaus, labai normalaus,- kiek nusijuokia Ronaldo, bet visgi negarsiai ir laukia merginos reakcijos į jo visus žodelius.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Št. 07 28, 2012 8:11 pm

-Na..,-šypteli.-Na tikrai neesu jau tokia žavi, kad šiek tiek nusikalbėtum,-mirkteli akyte ir nusijuokusi šypteli lūpų kampučiais. Ištikrųjų Ninai gal dėl to "užsišikti" ir nereikėjo, nes ne jaukiai pasijautė, kai ši vaikinukas matėsi, kad nesmagiai pasijuto, bet žinant jos būdą tai jinai prie kiekvieno žodelyčio gali prisikabint, ypatingai kai šneka visai nepažįstamas žmogus. Tiesiog greičiau taip tą žmogų išbando, neišeitis šį syk buvo ir Ronaldui.-So, pamirštam tas temas ir papasakok apie save,-šyptelėjo, šiek tiek apsidairė aplinku iš įpročio ir atsisuko į Ronaldą.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 07 29, 2012 7:42 am

-Supratau, kaip tu nori taip ir bus- ale linkteli suprantamai anas ir kiek nusijuokia, nes tikrai juokingai pasakė, bet dabar ne tai buvo svarbiausia,- So..- pradėjo tuo pačiu žodžiu kaip ir Nina,- aš gimiau Portugalijoje, Madeiros miestelyje,- šypteli Ronaldo pradėjęs taip banaliai merginai apie save pasakoti,- esu futbolininkas, na gal kada matei mane per televizoriaus ekraną,- sukrizena ir kalba toliau,- esu buvęs tokios futbolo klubuose kaip "Sporting CP", "Manchester United", o dabar žaidžiu už "Real Madrid" Portugalijos komandą,- plačiai nusišypso pasižiūrėdamas į Niną, mat jai gal jau ir nebeįdomu jo klausytis, bet Cristiano vistiek pliurpia,- merginos neturiu, jeigu tave domina mano asmeninis gyvenimas, gyvenu forever alone,- pamirksi Crisas merginai akyte,- kartais ir atostogauju, na gal ir dažniau negu kartais,- nusijuokia ir baigia ale savo prabangų pristatymą, nors jis buvo kiek skurdokas, mat galėjo ir daugiau papasakoti. Tik, kad gal, jog nepažystama mergina priešais jo nosį tai ir nelabai norėjos viską iškąrto į akis sakyti, tiesiai šviesiai taip. Tada tikrai daug daugiau būtų buvęs kalbėjęs Ronaldo.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 07 29, 2012 4:41 pm

Įdėmiai klausė ką jis ten pasakoja, kraipė veidą šiaip ir anaip, kol šis baigė kalbėti.-Girdėjau apie kelias iš tų išvardintų tavo futbolų komandų, bet domėtis nesidomiu futbolu, taaad..-nutesę šiek tiek paskutinį žodį.-Tad nelabai ir žinau tuos visus futbolinkus,-šypteli, jau turėjo suprasti ką turėjo omenyje, kad Christiano nelabai ir žino.-Tai gal lyderis esi futbolos komandoje?-kilsteli antakiuką, ranka atsirėmė į suolą. Ištikro Nina galėtų dar ką nors paklausyti, tik svarbu, kad kas nors pasakoja ir nereikia jai pasakoti, nes jinai pasakotoja tikrai ne kokia.-Tai kaip jau neturi merginos?-kilsteli šį syk abu antakėlius.-Na jai jau daug atostogauji, tai turėtum laiko atrasti ir kokiai merginai kuri patrauktų akį, būtum nebe forever alone, būtų su kuo paatostogauti,-linkteli kelis sykius kalbėdama ir šypteli parodydama savo baltutėlius dantis, bet ir ne per daugiausiai.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 07 29, 2012 5:01 pm

-Tai šaunu, kad bent jau girdėjai,- šypteli vaikinas, nes ištikrųjų ir nesitikėjo, kad Nina tikrai domėsis tuo jo futbolo, bet tai jam nebuvo labai jau svarbus dalykas, kad supyktų ant jos, jam nelabai ir buvo motais ar domisi ar ne, bet aišku jeigu jau nekęstu, tai susikalbėti jiems tikriausiai neeitų visai,- o visų ir nereikia žinoti..- sumurma sau po nosei, dvejodamas ar ši visai išgirdo ką vaikinas pasakė,- lyg ir, na galiu prisipažinti, kad visai neblogai žaidžiu, jau įvaldęs tą futbolą kažkiek,- nusišypso realiai pasigirdamas čia Ninai, kad ir negržu taip,- na, neturiu ir taip jau yra,- kiek lioūdnokai nusišypso žiūrėdamas į jos akutes ir kiek pasitaisydamas plaukus su ranka,- bet matai, neatsiranda kažkaip ta mergina,- nusijuokia sakydamas šiuos žodžius.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 07 29, 2012 6:51 pm

-Tai šaunu, galėtum kada mane pamokyti kaip žaisti normaliai futbolą, nes futbolininkė iš manęs ne kokia, o ypatingai kamuolio spyrėja,-nusijuokė ir šyptelėjo savo žavia šypsenyte.-Na jau, manau tikrai sulaiku ateis, visgi gražus vaikinukas tu esi,-linkteli ir mirkteli jam akyte žiūrėdama tiesiai jam į akis. Visą laiką sedėdama šypsojosi, nors ir menka šypsenyte.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Sk. 07 29, 2012 8:02 pm

-Gal ir galėčiau, jei nepavargčiau tavęs mokyti ištisai, mat sakai, kad net kamuolio spyrti nemoki, nekas tada,- nusijuokia garsiai Ronaldo,- juokauju gy tik,- prisipažįsta ir plačiai nusišypso apisžvalgydamas,- heh,- atsidūso,- kažin,- gūžteli pėtukais,- o dabar tavo eilė pasakoti apie savę,- mirkteli akute Ninai,- nes iki šiol aš tik tavo vardą te žinau,- ištaria,- o norėčiau daug daugiau žinoti,- panūdina gavelvę,- o sulaiku ir tavo charakterį perprasti būtų visai nieko, netgi nuostabu,- pasako merginai.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pir. 07 30, 2012 6:32 am

-Nepavargtum, vėliau kokį masažą padaryčiau,-sakydama nusijuokė ir šyptelėjo.-Mano...,-nutesė žodį šiek tiek apsidairydama aplinkui, atsiduso ir atsisuko į Crhistin'ą.-Naaaa..aš pasakotoja ne kokia, geriau jau man vaidinti, negu pasakoti,-linkteli kelis sykius ir šypteli, šiek tiek pasitaiso maikutės šleikutę.-Prakalbant apie vaidinimą, tai esu aktorė, jau nuo paauglytės vaidinu ir jau tos visos kameros man vos ne kaip draugės,-nusijuokė šyptelėdama.-O jai ištiesų tiegio jau pripratau prie tų kamerų, fotoaparatų, kad kaip kada tai labiau nuvargina negu duoda džiaugsmo,-šypteli lūpų kampučiais.-Kadangi tu irgi užsiminei apie antrasias puses, tai galima sakyti aš ir prie tų forever alone, bet tik viena koja ten įžengusi.-linkteli.-Nes turiu kaip ir draugą, bet kaip čia kas bus toliau neaišku,-čia jau turėjo omenyje GG, tada tik giliai atsiduso ir šyptelėjo menka šypsena. Jau tikriausiai ir jisai žino, ir skaitė GG. Uždėjo koją ant kojos ir žiūrėjo Ronald'ui tiesiai į akis.-Tai sulaiku tikrai to sulauksi, tiek aš tiek tu mano charakterį perprasi,-mirkteli akyte ir šypteli jam.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pir. 07 30, 2012 8:14 am

-O aš neatsisakyčiau,- tai pat nusijuokia, kartais mergina tikrai prajuokinti moka,- visi mes skritingi,- šypteli,- visokių yra, visokių ir reikia,- C pasako puikiai žinomą frazę ir toliau bando klausytis merginos kalbos,- keista, kad ne drabužiai tavo draugai,- nustembia šiek tiek Ronaldo, mat daugelioms merginoms labai patinka shopingai, o vėliau iš girdęs "o jai iš tiesų" atsikosėjo,- atsiprašau,- panūdino galvele ir nutaisė veiduką, kaip šuns prašančio valgyti,- daug kas turi draugus, o kaip bus toliau niekas nežino,- pasižiūri Ninai į akutes ir greitai nusisuka,- šaunu tada,- patogiau įsitaiso ant suoliuko, pilnai ištiesdamas kojas stebėdamas ar niekas neužklius už jo kojų, taip kaip jis nevėkšla užkliūvo už Ninos kojelių.
Atgal į viršų Go down
Nina Dobrev

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pir. 07 30, 2012 12:33 pm

-Na, parduotvės ir drabužiai mano geriausios draugės, bet joms nerandu niekad laiko, arba nėra su kuo eiti kartu apsipirkinėti,-šypteli, nusijuokė iš jo tos mimikos, tiesiog buvo miela žiūrėti į jo tokią mimiką, bet kartu ir juokinga. -Gi žinai tas moteris, be kieno nors patarimo jos negali jokio daikto nusipirkti,-nusijuokė ir šyptelėjo, šiek tiek pakreipė galvą, vėliau vėl kaip įprasta jai apsidairė aplinkui ir vėl žiūrėjo tiesiai į Ronald'ą.-Na taip...-nutesė ir šiek tiek užsigalvojusi šyptelėjo menkutė šypsena, bet atsipeikėjusi iš savo minčių papurtė galvą ir tada šyptelėjo plačia šypsena žiūrėdama jam į akis.-Tai ką dar norėtum sužinoti apie mane, klausk jai įdomu kas nors,-linkteli, vėliau pažvelgė į jo kojas ir vėliau į jį, nusijuokė prisiminusi kaip jis užkliuvo už jos kojų.-Tikiuosi nieks neužklius,-ir su galva stuktelėjusi į kojų pusę parodė į jo kojas nusijuokdama.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   Pen. 08 03, 2012 7:21 pm

Pamačiusi, kad Ronaldo miega, ir nieko jai neatsako tai šiai saulelei pasidarė gana nuobodo. Dar šiek tiek apsidairė, kelias minutes pasižiūrėjo į Ronaldo, bet tik šyptelėjo gana liūdnoka šypsenyte, atsistojo, pasitaisė drabužius, kaip įprasta apsidairė ir vėl šiek tiek žvilgstelėdama į Ronaldo ir išėjo su mintimi, kad dar su juo susitiks ir pakalbės ilgiau.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Suoliukai   

Atgal į viršų Go down

Suoliukai
Atgal į viršų 
Puslapis 11